O firmie

Nasza firma specjalizuje się w branży elektrycznej. Działamy z pasją, dzięki czemu przykładamy dużą uwagę na estetykę wykonania. Funkcjonujemy na runku już od kilku lat.

Profil naszej działalności jest bardzo szeroki: od pomiarów elektrycznych, serwisu instalacji przez fotowoltaika, oświetlenie uliczne do elektryki przemysłowej, odbioru instalacji. Wykonujemy również rzadką na rynku usługę wiercenia diamentowego.
Dzięki narzędziom renomowanych firm, nasza praca stała się szybsza i wygodniejsze, jednakże nie tracąc na estetyce i funkcjonalności.

Dzięki zamiłowaniu do naszej pracy wciąż doskonalimy swoje umiejętności i korzystamy z nowych technologii.  

Jakość wykonywanych usług, ich terminowość oraz pełna satysfakcja naszych klientów są dla nas priorytetem. Zawsze staramy się pomagać i proponować naszym klientom nowoczesne rozwiązania.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Dobieramy odpowiednie rozwiązania tak aby spełniały wszystkie oczekiwania każdego naszego klienta.

Dbamy o łatwy i wygodny kontakt z klientem. Jesteśmy obecni również w social mediach takich jak facebook i instagram gdzie znajduje się dokumentacja fotograficzna niektórych naszych realizacji.

 

Strona używa cookies Dowiedź się więcej